Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 597571
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Andruty kaliskie
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, olej roślinny-rzepakowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 50 - 52 g |
| ChOG - Chronione Oznaczenie Geograficzne | 1 |
| ChOG - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2026-05-19 |
| ChOG - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 6.2/2023/30 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-01-21 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 405 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1372 kJ |
| Zawartość białek | 10,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 60,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: