Andante biszkopty Ladyfingers 220g X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 692859_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Andante Biszkopty Ladyfingers to pyszne biszkopty z bardzo dobrym składem, nadające się do deserów oraz jako przekąska.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 220 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | mąka pszenna 50g, jaja 47g, cukier 42g, sól 0,3g. |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1606 kJ |
| Wielkość porcji | 220 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: