Alpro Skyr Style Sojowy Bez Cukru 400g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 153883-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Alpro Skyr Style Sojowy 400 g Bez Cukru
Parametry produktu
| Smak | |
|---|---|
| Składniki | Woda, obłuszczone ziarno soi (15,7 %), stabilizator (pektyny), wapń, regulatory kwasowości (cytryniany sodu, kwas cytrynowy), przeciwutleniacze (mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego), aromat, sól morska, witaminy: b12 i d2; kultury jogurtowe (s. thermophilus, l.bulgaricus). może zawierać orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia i witamin: B12 i D2 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: