Admiral Tea Zielona Herbata 15x2g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 492890_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zielona herbata to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie cieszyć się intensywnym, świeżym smakiem, który pobudza zmysły i dodaje energii. Dzięki swojej formule, zielona herbata stanowi idealną alternatywę dla kawy, oferując delikatne, ale skuteczne pobudzenie w każdej filiżance. Każdy łyk to czysta esencja natury – liście są starannie selekcjonowane, aby zapewnić wyjątkowy smak i aromat.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | Zielona herbata |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Sri Lanka, Argentyna |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | 70-85 |
| Składniki | Herbata zielona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: