ANL Mieszanka kakaowa z nadzieniem orzechowym HAPPY EASTER 120g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 614392
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka kakaowa z kremem z orzechów laskowych w opakowaniu w kształcie zajączka i jajka wielkanocnego
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | orzechowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Polewa kakaowa (60%): cukier, całkowicie utwardzony olej roślinny (olej palmowy), serwatka w proszku, kakao w proszku (3,8%), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty. krem z orzechów laskowych (40%): cukier, całkowicie utwardzony olej roślinny (olej palmowy), serwatka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, orzechy laskowe (1,5%), emulgatory (lecytyna sojowa), aromaty |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 534 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2235,75 kJ |
| Zawartość białek | 4,24 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 29,24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33,6 g |
| Cukry | 56,22 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,95 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: