ANGEL HAIR Czekolada biała 80 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 401952_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
ANGEL HAIR Czekolada mleczna (64%) z kremem pistacjowym (24%) i watą cukrową (12%) 80 g
Parametry produktu
| Typ | Biała |
|---|---|
| Smak | pistacjowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko, wata cukrowa 12% {pszenica (zawiera gluten), olej roślinny ((w pełni uwodorniony olej palmowy), cukier, syrop glukozowy, naturalny aromat (wanilina, granatu), regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny barwnik (betanina)], oleje roślinne (w pełni uwodorniony olej palmowy, bawełniany i słonecznikowy), pistacja 4,8%, serwatka (z mleka), tłuszcz maślany (z mleka), emulgatory: lecytyny słonecznikowe, polirycynooleinian poliglicerolu, aromaty. może zawierać inne orzechy, orzeszki ziemne i jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: allcor s. c. tadeusz kiciak, mateusz kiciak ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1690 kJ |
| Zawartość białek | 10,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14,4 g |
| Cukry | 39,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: