AKUKU! Te nadziane Owocki Żelki 90 g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 94006_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelki z nadzieniem owocowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mieszanka |
|---|---|
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 330 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, sok jabłkowy 20% z zagęszczonego soku jabłkowego, woda, żelatyna wieprzowa, stabilizatory: sorbitole, cytryniany sodu; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, mleczan wapnia; substancja żelująca: pektyny; koncentraty z marchwi, wiśni, czarnej porzeczki, spiruliny, krokosza barwierskiego; substancja glazurująca: wosk carnauba; oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), aromaty. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1448 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: