'9 Lives Cabernet Sauvignon czerwone Wytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 95111_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
9 Lives Cabernet Sauvignon to dobrze zbudowane wytrawne wino o doskonałej strukturze miękkich tanin i długim finiszu z wyczuwalnym aromatem dojrzałych truskawek i wiśni połączone z subtelnymi nutami pieprzu, czarnej herbaty i wanilii.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone, Aperitif, Cielęcina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Central valley |
| Winnica | San pedro |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: