Violife kremowy o smaku kakaowym (Cocospread) 150g
Wystaw opinię o produkcie
Violife Cocospread 150g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 775111
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Violife Cocospread 150g
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, olej kokosowy (15%), cukier trzcinowy, kakao w proszku (8%), skrobia, sproszkowane suszone banany, aromaty, regulator kwasowości: kwas mlekowy, sól, ekstrakt z oliwek, witamina B12 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Schłodzone |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 977 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: