torebka fałdowa z nadrukiem gazetowym 13x10x4 cm "frytka" (250 szt)
Wystaw opinię o produkcie
torebka fałdowa papierowa (papier - siarczan bielony 4g/m2) z nadrukiem gazetowym 13x1x4 cm m.in do serwowania frytek (25 szt)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 146428
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
torebka fałdowa papierowa (papier - siarczan bielony 40g/m2) z nadrukiem gazetowym 13x10x4 cm m.in do serwowania frytek (250 szt)
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 250 szt. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CONTAINS_COMPOSITE_WOOD |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: huhtamaki foodservice poland sp. z o.o. ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Krótki opis marketingowy | Torebka fałdowa z nadrukiem gazetowym 13x10x4 cm dawna "frytka" (250 szt) |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 10 x 4 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: