felix Crispers Paprika Cheddar & Blue Cheese 125 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 552636
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
FELIX CRISPERS PAPRIKA CREAMY
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
|---|---|
| Smak | Serowy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: orzeszki ziemne (50,5 %), skrobia (w tym pszenna), olej słonecznikowy, cukier, sól, skrobia modyfikowana, ser w proszku (z mleka) ( w tym cheddar 0,3 %, blue cheese 0,2 %), naturalny aromat (zawiera mleko), ekstrakt z drożdży, czosnek w proszku, drożdże w proszku, maślanka w proszku (z mleka), cebula w proszku, słodka serwatka w proszku (z mleka), kwas: kwas cytrynowy; barwnik: ekstrakt z papryki, kurkumina; białka mleka, zioła. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 274 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,51 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 523 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2183 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 655 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 4,6 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: