Zott Protein Jogurt Owocowy MIX 200g
Wystaw opinię o produkcie
Wysokobiałkowy Jogurt owocowy dla osób, które prowadzą aktywny styl życia i chcą zwiększyć ilość protein w diecie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 27315
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wysokobiałkowy Jogurt owocowy dla osób, które prowadzą aktywny styl życia i chcą zwiększyć ilość protein w diecie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Jagodowy, Kokosowy, Malinowy, Granat, Truskawkowy |
| Składniki | Jagoda: mleko odtłuszczone, białka mleka, jagody (5%), sok jagodowy z koncentratu (1,5%), skrobia, koncentrat z marchwi, substancje słodzące: erytrytol, sukraloza, acesulfam k, żywe kultury bakterii, aromat . kokos: mleko odtłuszczone, białka mleka, woda, substancje słodzące: erytrytol, sukraloza, skrobia, wiórki kokosowe (0,4%), mleko w proszku pełne, żywe kultury bakterii, aromat. malina z granatem: mleko odtłuszczone, białka mleka, maliny (5%), sok z granatów z koncentratu (1,5%), skrobia, koncentrat z marchwi, substancje słodzące: erytrytol, sukraloza, acesulfam k, żywe kultury bakterii, aromat . truskawka: mleko odtłuszczone, białka mleka, truskawki (5,2%), sok truskawkowy z koncentratu (1,3%), skrobia, koncentrat soku z buraków czerwonych, substancje słodzące: erytrytol, sukraloza, żywe kultury bakterii, aromat . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 275 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: