Zott Primo Jogurt bez laktozy 180g
Wystaw opinię o produkcie
Uwielbiasz cieszyć się smakiem jogurtu ? Jednakże po jego spożyciu czujesz się niekomfortowo? Przyczyną może być nietolerancja laktozy. Zott Primo ma dla Ciebie odpowiedź: jogurt bez laktozy* Ciesz się smakiem swojego ulubionego jogurtu bez ograniczeń!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 329108
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Uwielbiasz cieszyć się smakiem jogurtu ? Jednakże po jego spożyciu czujesz się niekomfortowo? Przyczyną może być nietolerancja laktozy. Zott Primo ma dla Ciebie odpowiedź: jogurt bez laktozy* Ciesz się smakiem swojego ulubionego jogurtu bez ograniczeń! *zawartość laktozy <0,01 g/100 g
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | (original) |
| Składniki | mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 65,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 274,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: