Zestaw obiadowy 6 piece Camp Dinner Set Sea To Summit
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczny zestaw obiadowy z polipropylenu. Głęboki talerz, duża miska, kubek 550 ml, nóż, widelec, łyżka i wygodny pokrowiec do przenoszenia.
• Mocny i wytrzymały
• Duży talerz
• Lekki, sześcioelementowy zestaw
• Worek do przenoszenia
• Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 804013
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczny zestaw obiadowy z polipropylenu. Głęboki talerz, duża miska, kubek 550 ml, nóż, widelec, łyżka i wygodny pokrowiec do przenoszenia.
• Mocny i wytrzymały
• Duży talerz
• Lekki, sześcioelementowy zestaw
• Worek do przenoszenia
• Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Plastik |
|---|---|
| Liczba naczyń w zestawie | 6 |
| Kolor | Niebieski |
| Pojemność | 550 ml |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 20 x 10 cm |
| Waga | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: larix janusz pieła s.k.a. ulica i numer: e. orzeszkowej 40 kod pocztowy i miasto: 43-300 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: