Zestaw Herbata kwiatowa (32 x 1,5 g) Lovare
Wystaw opinię o produkcie
Zestaw Herbata kwiatowa (32 x 1,5 g) Lovare
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 940241
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zestaw Herbata kwiatowa (32 x 1,5 g) Lovare
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Zawartość netto | 48 g |
| Parzenie - temperatura wody | 75-85 |
| Składniki | "royal dessert" 8 szt. x 1,5 g: płatki róży sudańskiej (hibiskusa), kawałki owoców dzikiej róży, wiśni i truskawek (25%), kawałki ananasa i skórka pomarańczy, płatki kwiatów róży i nagietka (0,5%), aromaty wiśniowy i porzeczkowy. "berry jam" 8 szt. x 1,5 g: płatki róży sudańskiej (hibiskusa), kawałki truskawek (20%), kawałki owoców dzikiej róży (20%), płatki chabru (0,5%), aromaty malinowy, porzeczkowy i wiśniowy. "alpine herbs" 8 szt. x 1,5 g: trawa cytrynowa (28%), kwiaty rumianku (25%), herbata zielona drobnoliściasta (20%), kawałki owoców dzikiej róży (14%), liście mięty pieprzowej (12%), płatki kwiatów (krokosz barwierski, chaber) (1%). "rooibos raspberry" 8szt. x 1,5 g: rooibos, kawałki malin (1,5%), aromat malinowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovare sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101-308 kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 480 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: