Żarówka Led Osram 3,8W GU5.3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 925490
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niskonapięciowe reflektorowe lampy LED MR16 z podstawą wtykową typu retrofit.
LEDowa alternatywa dla niskonapięciowych lamp halogenowych. Łatwa wymiana żarówek halogenowych dzięki kompaktowej konstrukcji w całości ze szkła i pojedynczej soczewki. Natychmiastowe 100% światła, bez czasu nagrzewania.
Idealny do ekonomicznego oświetlenia punktowego.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 3,8 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 36 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Wymiary (SxWxG) | 51 x 46 x 51 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/07/5/1207537.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ledvance sp. z o.o. ulica i numer: ul. klimczaka 1, klatka e kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Ledsmr163536 3,8w/827 12v gu5.3 6x1osram |
| Rodzaj gwintu | Gu5.3 |
| Napięcie | 12 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: