YATO Przedłużacz listwa zasilająca 5 gniazdka z/u 3m
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 361882
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz YT-81240 w formie listwy z pięcioma gniazdami z uziemieniem. Gruby i solidny przewód w osłonie z gumy neoprenowej sprawia, że przedłużacz może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz, np. w garażu, na budowie, w ogrodzie czy na placach przed zakładami produkcyjnymi. Szczelna i wytrzymała obudowa oraz pokrywy na gniazda w formie klapek zapewniają bryzgo i pyłoszczelną konstrukcję, a dedykowane otwory montażowe umożliwiają powieszenie przedłużacza np. na ścianie.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 5 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 32 x 9 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Średnica przewodu | 10 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: