Wyciskarka do cytrusów Kenwood JE290
Wystaw opinię o produkcie
Urządzenia marki Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, soki przygotowane w wyciskarce JE290 zyskują niepowtarzalny smak, zachowując naturalność. Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą również zostać wykorzystane jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom wyjątkowego egzotycznego charakteru.
Niezwykle wydajna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika. Urządzenie wyposażono w funkcjonalny, przezroczysty pojemnik o pojemności 1 l oraz praktyczny separator miąższu ze stali nierdzewnej. Model JE290 zyskał też specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów marki Kenwood szybko i sprawnie przygotujesz idealne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów. A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od teraz poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem.
WYCISKARKA DO CYTRUSÓW (Silnik moc 40 W)
· dwukierunkowe działanie silnika
· przezroczysty pojemnik na sok o poj. 1 l,
· filtr ze stali nierdzewnej
· miejsce na zawinięcie kabla.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 748396
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 40 W |
|---|---|
| Element wyciskający | Uniwersalny stożek do małych i dużych owoców |
| Odpływ soku | Wbudowany pojemnik |
| Pojemność naczynia na sok | 1 l (dm?) |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 1 m |
| W wyposażeniu | Pokrywa chroniąca przed kurzem, Sitko do regulacji grubości miąższu |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,11 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 212 x 219 x 160 mm |
| Funkcje urządzenia | Wyciskanie soku |
| Cechy urządzenia | Schowek na przewód, Możliwość mycia w zmywarce, Filtr ze stali nierdzewnej, Wskaźnik ilości soku, Zmienny kierunek obrotów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: