Winiary Pomysł na... Chrupiący kurczak serowy 70g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 399053
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja do przygotowania dania: Chrupiący kurczak serowy
Parametry produktu
| Rodzaj | Do kurczaka |
|---|---|
| Smak | Serowy |
| Składniki | Bułka tarta (maka pszenna, sól, dekstroza, drożdże), panierka z płatków kukurydzianych (kukurydza, płatki kukurydziane, ekstrakt słodu jeczmiennego, sól, cukier), olej słonecznikowy, suszone warzywa (cebula, czosnek, czerwona papryka), białko jaja w proszku, ser w proszku 4,5% (z mleka) (w tym ser cheddar 1,1%), sól, cukier, aromat (z mlekiem), suszona papryczka chili. może zawierać: seler, gorczyce, soje. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 186 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przyrządzenia w piekarniku: 1. wymieszaj polędwiczki z kurczaka z 1 łyżką oleju w dużej misce. 2. na talerz wsyp panierkę i zanurz w niej kurczaka, lekko dociskając, aby równomiernie pokryć. 3. ułóż na blaszce do pieczenia opanierowane kawałki mięsa, włóż do rozgrzanego piekarnika – 180°c (lub do urządzenia typu air fryer – 180°c). piecz przez 15 minut (przez 10-11 minut w urządzeniu typu air fryer). czas gotowania może się różnić w zależności od rozmiarów i modeli air fryer, upewnij się, ze kurczak jest odpowiednio ugotowany. powyższy czas i temperatura są oparte na urządzeniu air fryer o mocy +1700 w. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 34,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 262 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1096 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 21,6 g |
| Zawartość błonnika | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,3 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 69 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Jeśli spożyjesz porcję: 1/3 przygotowanego dania 160g) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: