WINIARY Nudle Kaczka z czarnym pieprzem & papryką 62g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 625712
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
MAGIC ASIA Danie instant w stylu azjatyckim -
Smażone kluski o smaku kaczki, z dodatkiem
czarnego pieprzu i czerwonej papryki.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
|---|---|
| Zawartość netto | 62 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Składniki | Smażone kluski 88,7 % [mąka pszenna, olej słonecznikowy 15,0 %, skrobia ziemniaczana, gluten pszenny, sól, stabilizator (fosforany sodu), regulator kwasowości (węglany potasu)], mieszanka przyprawowa 11,3 % [sól, skrobia, cukier, aromaty, ekstrakt drożdżowy, czosnek suszony, cebula smażona (cebula, olej słonecznikowy), papryczka chili, cukier karmelizowany, marchew suszona, olej słonecznikowy, pieprz czarny 0,1 %, czerwona papryka suszona w proszku 0,1 %, kolendra mielona, suszony imbir mielony, por suszony]. może zawierać: seler, jaja, mleko, gorczycę, nasiona sezamu, soję. |
| Pojemność | 62 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 272 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 316 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1141 kJ |
| Wielkość porcji | 362 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość błonnika | 0,5 g |
| Zawartość soli | 9,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 59 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: