WINIARY Bulion warzywny 18 kostek 180 g
Wystaw opinię o produkcie
WINIARY Bulion warzywny 18 kostek 18 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 112299
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
WINIARY Bulion warzywny 18 kostek 180 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Bulion warzywny |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7% (marchew 3,4%, cebula 2,3%, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu). |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: aby uzyskać esencjonalny bulion rozpuść 2 kostki 1 litrze wrzącej wody. jeżeli chcesz doprawić w zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania. zupa z cukinii z chrupiącymi kurkami (4 porcje) przygotuj: 1,5 kostki bulionu warzywnego winiary 3 średnie cukinie 250 g kurek gałązka estragonu 2 łyżki oleju imbir (do smaku) kostki rozpuść w 0,75 litra - wrzącej wody. cukinie umyj, osusz, odetnij końce i pokrój w plasterki o grubości 0,5 cm. w rondlu rozgrzej łyżkę oleju i zeszklij cukinie. wlej bulion, przykryj i duś 10 minut. kurki oczyść, opłucz i osusz. resztę oleju rozgrzej na patelni, wrzuć grzyby i smaż kilka minut. cukinię z bulionem zmiksuj i przetrzyj przez sitko. wymieszaj ze śmietaną, przypraw imbirem. estragon popłucz, osusz poodrywaj listki. zupę rozlej do talerzy, na jej wierzchu połóż kurki i całość posyp estragonem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: