Opis szczegółowy
Nowość, barwione owocami i warzywami, nowy smak doskonale chrupiące, produkt bezglutenowy
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | malinowy, miodowy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 65 % kasza kukurydziana, 35 % krem o smaku miód malina: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder; odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), zagęszczony sok malinowy 1,4 %, miód w proszku 1,05 %, koncentraty owocowo-warzywne (rzodkiewka, czarna porzeczka, jabłko), naturalny aromat malinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; suszona malina 0,02 %, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tbm sp. z.o.o ulica i numer: kolejowa 7a kod pocztowy i miasto: 27-415 kunów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1976 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 692 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 12,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | "kształt: chrupki kukurydziane w kształcie kolanka brawa: różowa, typowa dla użytych surowców smakowych zapach i smak: przyjemny, charakterystyczny dla użytego surowca, bez obcych zapachów i posmaków. konsystencja: produkt o niskim poziomie twardości, adhezyjności i gumiastości, poziom łamliwości: wysoki, struktura porowata, przełom suchy." |