Tiger Juicy Line gazowany napój owocowy o smaku arbuza 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Tiger - Juicy Line - Light caffeine- lekkość dzięki zmniejszeniu o 56% zawartości kofeiny względem Tiger Classic
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 795745
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tiger - Juicy Line - Light caffeine- lekkość dzięki zmniejszeniu o 56% zawartości kofeiny względem Tiger Classic
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Arbuzowy |
| Działanie | Energetyzujące, Pobudzające |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (19 %), cukier, sok z arbuza z zagęszczonego soku (1 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu; dwutlenek węgla, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, barwnik – karmin, stabilizatory: guma arabska oraz estry glicerolu i żywicy roślinnej; kofeina (0,014 %), inozytol, substancje słodzące: acesulfam k i sukraloza; aromaty, wzmacniacz smaku erytrytol, witaminy: niacyna, b6, b12 i kwas pantotenowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 119 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Stosować z umiarem. nie mieszać z alkoholem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej smakuje schłodzony |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 17 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 73 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7 mg/100g |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,5 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 14 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: