TOPSELLER Woda źródlana niegazowana 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 276117
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woda źródlana niegazowana, nienasycona dwutlenkiem węgla. Wydobywana z otworu A-5 we Włoszakowicach.
Nazwa handlowa wody: Amita
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Kationy: wapniowy ca2+ 94,19 magnezowy mg2+ 14,58 sodowy na+ 6,90 potasowy k+ 0,90 aniony: wodorowęglanowy hco3- 238,00 siarczanowy so42- 84,77 chlorkowy cl- 20,20 fluorkowy f- 0,05 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | A-5 we włoszakowicach |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hermes sp. z o.o. ulica i numer: wolności 1a kod pocztowy i miasto: 64-140 włoszakowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Woda źródlana niegazowana, nienasycona dwutlenkiem węgla. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 474,36 mg/l |
| Sumaryczna zawartość anionów w wodzie | 343,02 mg/l |
| Sumaryczna zawartość kationów w wodzie | 116,57 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: