Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 72688
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jajka z chowu ściółkowego TOPSELLER to gwarancja jakości i dobrej ceny
Parametry produktu
| Gatunek | Kurze |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Klasa | A |
| Oznaczenie | 2-ściółkowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Liczba jaj w opakowaniu | 10 |
| Zawartość netto | 680 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 13 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jantex polska sp. z o.o. ulica i numer: zielniki 42 kod pocztowy i miasto: 63-000 środa wlkp. pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: