Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 653861
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
TOFFEE CRISP 24x38g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy, czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej, Z karmelem, Z płatkami |
| Zawartość netto | 38 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy, shea, słonecznikowy), syrop glukozowo-fruktozowy, mąka ryżowa, zagęszczone odtłuszczone mleko słodzone (odtłuszczone mleko, cukier, laktoza (z mleka)), preparat serwatki w proszku (z mleka), pełne mleko w proszku (4,5%), mąka pszenna, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny), sól, naturalny aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 429 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2166 kJ |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28,2 g |
| Cukry | 49,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 61,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: