Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 63103
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cebula smażona
Parametry produktu
| Typ | Zioła suszone |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula |
| Przeznaczenie | Cebula smażona świetnie sprawdza się jako dodatek do mięs smażonych, ryb, ziemniaków, do hot-dogów, kanapek na ciepło i zimno, posypania pierogów ruskich. jest chrupiąca i smakowita, nadaje się do bezpośredniego spożycia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Cebula, olej palmowy, mąka pszenna, sól. cebula pochodzi z ue. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,52 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Rspo-1106054 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Cebula smażona |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 590 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2450 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: