TGE FILET Z KURCZAKA Z KOŚCIĄ ZE SKÓRĄ 2x200g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 359748
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Surowy, mrożony produkt, który łączy w sobie soczystość mięsa z wyjątkowym smakiem, jaki nadaje skóra i kość.
Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie bogaty smak i doskonałą jakość mięsa drobiowego. Filety z kością gwarantują większą soczystość i intensywniejszy aromat podczas pieczenia, smażenia lub grillowania. Skóra zaś dodaje chrupkości i sprawia, że każde danie nabiera wyjątkowego charakteru.
Dzięki starannemu zamrożeniu, mięso zachowuje swoją świeżość i walory smakowe, a gotowe porcje – dwa filety po 200g – są idealne na rodzinny obiad lub wykwintną kolację.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Filet z kurczaka z kością, ze skrzydłem |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: janex sławomir i elżbieta wiesiak spółka jawna ulica i numer: ul. wagonowa 11 kod pocztowy i miasto: 02-223 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 135 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: