Szklanka niska 270 ml Selena Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 627801
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczna szklanka niska SELENA o pojemności 270 ml to uniwersalny element wyposażenia kuchni i jadalni. Prosty, ponadczasowy kształt sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań towarzyskich czy rodzinnych.
Wykonana z wysokiej jakości szkła, szklanka jest trwała, wygodna w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Idealna do serwowania wody, soków, napojów zimnych, a także drinków i koktajli.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 270 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość używania w mikrofali, Uszko, Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 7,3 x 9,3 x 7,3 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: