Szklanka na stopce 370 ml Selena Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 698877
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elegancka szklanka na stopce Selena o pojemności 370 ml to stylowe połączenie klasycznej formy i funkcjonalności. Smukła stopka nadaje jej lekkości i szyku, a przejrzyste szkło pięknie eksponuje serwowane napoje.
Szklanka doskonale sprawdzi się do podawania wody, soków, lemoniad, deserów oraz drinków. Wykonana z wysokiej jakości szkła, jest trwała, wygodna w użytkowaniu i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 370 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość używania w mikrofali, Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 8,9 x 16 x 8,9 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: