Szklanka Tiki Maori 450 ml, Fuchs
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 716138
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szklanka TIKI wyróżnia się na tle innych naczyń na stole. Idealna do podawania kolorowych drinków, orzeźwiających soków lub wody z cytryną.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 450 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 7,5 x 16,5 x 7,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: