Syrop z malin 500 ml (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLETEkowital5902036007235_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce do 28 dni.
Składniki
cukier, sok z malin NFC (37%). Regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Informacje o produkcie
Marka: PREMIUM ROSA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 1,024 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1496/352 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 88 g |
| Cukry | 87 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: