Syrop SodaStream LEMONIADA 440ML
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 496484
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
PYSZNE BĄBELKI NIE POTRZEBUJĄ JEDNORAZOWEJ BUTELKI!
Od teraz, dzięki SodaStream nie musisz rezygnować ze smaku napojów gazowanych na rzecz dbania o środowisko. Bycie eko jest proste i zaczyna się w Twojej kuchni. Wystarczy 1 ekspres do gazowania wody SodaStream, 1 syrop i aż 9 litrów napoju gotowe! To mniej o 36 małych butelek w Twoim koszu i ogromna korzyść dla planety.
Zwykła woda to za mało? Spróbuj orzeźwiającego smaku cytrusowego napoju na bazie mocno nagazowanej wody i syropu SodaStream LEMON ZERO! Daj się zaskoczyć.
pyszne!
Syrop SodaStream LEMON ZERO nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków o wysokiej zawartości fruktozy. Jest zdrowszą alternatywną dla napojów gazowanych ze sklepowej półki.
SodaStream – to się opłaca!
Czy wiesz, że jedna butelka koncentratu smakowego SodaStream LEMON ZERO starcza na przygotowanie aż 9 litrów orzeźwiającego napoju? Twórz pyszne wody smakowe w swojej kuchni i zapomnij o spędzaniu popołudnia w sklepie. Wykorzystaj wolny czas na to, co kochasz i sięgaj po pyszne bąbelki kiedy tylko najdzie Cię ochota.
Bąbelkowy napój LEMON ZERO w kilku krokach:
1. Napełnij butelkę SodaStream wodą.
2. Włóż ją do ekspresu i bąbelkuj tak, jak lubisz!
3. Woda już nagazowana? Dolej syrop zgodnie z instrukcją na nakrętce.
4. Smakuj!
Parametry produktu
| Pojemność | 440 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | Woda, zagęszczony sok z cytryny (5%), kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytryniany sodu), aromat cytrynowy z innymi aromatami, substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza), sekwestranty (polifosforany), substancja konserwująca (sorbinian potasu), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizator (estry glicerolu i żywicy roślinnej), barwnik (karoteny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sodastream poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. ul. żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 232 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w pokojowej temperaturze |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1.przygotuj butelkę z wodą (może być gazowana lub nie) 2.napełnij miarkę dozującą syropem aż do linii pomiarowej. linie do napoju 0,5 i 1 l. 3.trzymaj butelkę pod kątem i powoli wlej syrop. 4.zamknij butelkę i lekko ją odchyl. gotowe ! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | <1 |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 15 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | <1 |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 35 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: