Surówka Colesław Wykwintny Z Sosem Chrzanowym Polska 300g Grześkowiak
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 359443
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
SURÓWKA COLESŁAW WYKWINTNY Z SOSEM CHRZANOWYM POLSKA 300G GRZEŚKOWIAK
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Kapusta biała (80%), sos chrzanowy (10%) [olej rzepakowy, woda, musztarda (woda, mączka gorczycy, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy), ocet spirytusowy, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: guma guar, chrzan tarty, sól, aromaty], cukier, marchew, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy. może zawierać seler. |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: świeże i zielone sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: śremska 29 kod pocztowy i miasto: 62-035 kórnik pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 341 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: