Sos worcestershire BIO 140 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4030917003203
Opis produktu
Opinie o produkcie
Wytrawny, korzenny charakter z nutą octu i melasy podkreśla marynaty i sosy. Bogata mieszanka przypraw wnosi głębię bez sztucznych aromatów. Niewielka porcja zmienia zwykłe danie w kulinarną historię.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
woda, syrop z buraków cukrowych*, ocet brandy*, cukier trzcinowy*, Aceto Balsamico di moderna IGP* (ocet z czerwonego wina*, koncentrat winogronowy*), sos SOJOWY Tamari* (woda, SOJA*, sól), sok z cebuli* (sok z cebuli, sok z cytryny), sól morska, tamaryndowiec*, mieszanka curry* (imbir*, kurkuma*, kardamon*, słodka papryka*, kolendra*, cynamon*, kozieradka*, anyż*, pieprz czarny *, gałka muszkatołowa*, pieprz cayenne*, goździki*, ziele angielskie*, jagody jałowca*), Imbir*, pomarańcze*, czosnek*, papryczka habanero*, koncentrat soku z czarnej porzeczki*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZESZKI ZIEMNE. INNE ORZECHY. SELERA I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 414 kJ / 99 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry | 17 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 4.5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: