Sos pomidorowy 33 g Kucharek
Wystaw opinię o produkcie
Sosy pomidorowy Kucharek to gwarancja wysokiej jakości smaku i aromatu oraz receptury inspirowanej kuchnią polską. To uniwersalny dodatek do dań głównych - nie tylko tych mięsnych, ale też jarskich. Klasyczny Sos pomidorowy jest jednym z najbardziej popularnych sosów, dlatego nie mogło go zabraknąć w portfolio marki Kucharek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 275642
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sosy pomidorowy Kucharek to gwarancja wysokiej jakości smaku i aromatu oraz receptury inspirowanej kuchnią polską. To uniwersalny dodatek do dań głównych - nie tylko tych mięsnych, ale też jarskich. Klasyczny Sos pomidorowy jest jednym z najbardziej popularnych sosów, dlatego nie mogło go zabraknąć w portfolio marki Kucharek.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Sos pomidorowy kucharek stanowi w kuchni uniwersalny dodatek: doskonale komponuje się z daniami mięsnymi, makaronami, daniami jarskimi czy zapiekankami. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | pomidor suszony (28,5%), skrobia, cukier, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, papryka słodka, olej rzepakowy, suszony koncentrat soku buraka czerwonego, cebula, bazylia (0,3%), pieprz czarny, kurkuma, ekstrakt papryki słodkiej, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 141 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: