Sos grzybowy 28g Kucharek
Wystaw opinię o produkcie
Sos grzybowy Kucharek to połączenie trzech gatunków grzybów: borowika, pieczarki i podgrzybka, które wraz z czosnkiem, cebulą i natką pietruszki tworzą aromatyczną kompozycję smakową. Wystarczy kilka minut, aby przygotować pyszny sos - idealny do uwielbianej przez nas kuchni polskiej. Sos grzybowy Kucharek to gwarancja, że każdy rodzinny obiad będzie naprawdę smaczny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 274154
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sos grzybowy Kucharek to połączenie trzech gatunków grzybów: borowika, pieczarki i podgrzybka, które wraz z czosnkiem, cebulą i natką pietruszki tworzą aromatyczną kompozycję smakową. Wystarczy kilka minut, aby przygotować pyszny sos - idealny do uwielbianej przez nas kuchni polskiej. Sos grzybowy Kucharek to gwarancja, że każdy rodzinny obiad będzie naprawdę smaczny.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Sos grzybowy posiada szerokie zastosowanie w kuchni, doskonale komponuje się z daniami kuchni polskiej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 28 g |
| Składniki | mąka pszenna, skrobie, mleko odtłuszczone w proszku ( zawiera laktozę ), sól, śmietanka w proszku ( zawiera mleko, laktozę ), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe, grzyby (3,5%): pieczarka, borowik, podgrzybek; cukier, czosnek (1,9%), olej rzepakowy, cukier palony, aromaty, cebula, natka pietruszki ( 0,35%), ekstrakty drożdżowe, pieprz biały, pieprz czarny, tymianek. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 134 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,84 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: