Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 361048
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
- Aksamitny sos o lekko kremowej konsystencji.
- Doskonale podkreśla smak drobiu, ryb, królika oraz warzyw.
- Pozostawia miejsce na kreatywność szefa kuchni – można go wzbogacić ziołami, śmietanką czy kawałkami owoców.
Parametry produktu
| Typ | W proszku |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Aksamitny |
| Smak | Cytrynowy, Maślany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Przeznaczenie | Do drobiu, ryb, królika oraz warzyw. |
| Składniki | Maltodekstryna, skrobia modyfikowana, masło w proszku (17%), kukurydza, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka (mleko), tłuszcz palmowy, sól jodowana, cukier, sól, aromaty (w tym mleko), laktoza, mąka pszenna, skrobia, jabłka, regulatory kwasowości (węglany sodu, cytryniany sodu), sok z cytryny (0,7%), ekstrakt wina białego, kwas (kwas cytrynowy); ekstrakt drożdżowy, koncentrat soku z marchwi, kurkuma. |
| Zawartość netto | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakownia wsyp do 4,2 litra wrzącej wody, dokładnie wymieszaj. gotuj na wolnym ogniu ok. 1 minuty, mieszając od czasu do czasu. aby przygotować 1 litr sosu wsyp 190 g produktu do 1 litra wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 360 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 50 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: