'Somersby Pink Grapefruit Light 4,0% 400 ml, butelka bezzwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Somersby Pink Grapefruit Light 4,0% 400 ml, butelka bezzwrotna
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 880962
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Smak podstawowy | Grapefruitowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| Skład | Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, dwutlenek węgla, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), sok z różowego grejpfruta z koncentratu (3%), koncentrat barwiący z czarnej marchwi, aromat , substancja słodząca (sukraloza), chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 9 % wag. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: