Sól kamienna do przetworów niejodowana 1kg Prymat
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 967175
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sól kamienna do przetworów Prymat jest doskonała do przygotowywania przetworów, takich jak ogórki czy kapusta kiszona. Jest używana do konserwowania żywności od najdawniejszych czasów. Ma naturalne pochodzenie, jest wydobywana w kopalniach soli i pochodzi ze złóż sprzed około 250 milionów lat. Nie jest poddawana żadnej obróbce chemicznej. Z uwagi na naturalne pochodzenie może mieć barwę całkowicie białą, ale także szarawą lub różową. Jest przydatna szczególnie latem, kiedy to w domach trwa intensywny okres przygotowywania przetworów z ogórków, które uwielbiamy w każdej formie – kiszonych, małosolnych czy konserwowych. Wówczas warto mieć w zapasie naturalną Sól kamienną do przetworów od marki Prymat.
Parametry produktu
| Typ | Sól przyprawowa |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Sól |
| Przeznaczenie | Sól kamienna do przetworów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Sól kamienna, substancja przeciwzbrylająca : e 536 |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 94 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 10 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: