Sok jabłkowo-wiśniowy Royal Apple NFC 3l
Wystaw opinię o produkcie
Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku – nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody.
Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.
Sok tłoczony NFC , bez dodatku cukru, wody i konserwantów poddany łagodnej pasteryzacji.
Jest świeży oraz zachowuje pełne walory odżywcze i smakowe nawet do 30 dni od otwarcia, dzięki hermetycznemu opakowaniu z kranikiem( karton typu bag in box).
Trwałość przechowywania 365 dni od daty produkcji.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 761281
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Z naszych sadów w okolicy Grójca zbieramy co roku dojrzałe w słońcu jabłka i tłoczymy z nich sok, który później trafia na Państwa stoły. Od napojów z koncentratu różni się tym, że zamiast sztucznych dodatków poprawiających walory smakowe lub zapach dodajemy do niego inne wyciskane owoce. Tak powstaje sok tłoczony Royal Apple jabłkowo-wiśniowy, jedno z ulubionych połączeń amatorów dobrego smaku – nie tylko wyjątkowo pyszny, ale także oferujący dobroczynne skutki dla zdrowia i urody.
Zdrowa fuzja dwóch dobrze znanych owoców to znakomite wzbogacenie zdrowej, rodzinnej diety, z dużą korzyścią zwłaszcza dla dzieci i seniorów. W Royal Apple dobrze wiemy, jak zachować w płynnej postaci prawdziwe bogactwo owocowych skarbów. Dzięki tłoczeniu w praktycznym opakowaniu udaje się zatrzymać ponad 90 procent witamin i składników mineralnych, które wprost z drzew po umyciu trafiają do naszych pras.
Sok tłoczony NFC , bez dodatku cukru, wody i konserwantów poddany łagodnej pasteryzacji.
Jest świeży oraz zachowuje pełne walory odżywcze i smakowe nawet do 30 dni od otwarcia, dzięki hermetycznemu opakowaniu z kranikiem( karton typu bag in box).
Trwałość przechowywania 365 dni od daty produkcji.
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy, Wiśniowy |
| Składniki | sok jabłkowy 70%, sok z wiśni 30% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,4 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ACTIV SP. Z O.O. Ulica i numer: GRZYBOWSKA 87 Kod pocztowy i miasto: 00-844 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 265 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 176 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: