Sofin Quick Wash Washing Liquid Płyn do prania 1,1l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 673582
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Specjalny płyn do prania przeznaczony do krótkich cykli. Zapewnia doskonałe odświeżenie tkanin w zaledwie 15 minut, nawet w niskiej temperaturze 20°C. Oszczędza czas, energię i wodę, pozostawiając ubrania czyste, pachnące i higienicznie świeże. Efekt zapachowy Superbloom zapewnia długotrwały świeży zapach, który wypełnia całe pomieszczenie, a technologia NeoFresh neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych, Uniwersalny |
| Sposób użycia | W zależności od twardości wody i zabrudzeń ubrań użyć od 36 do 120 ml płynu na pranie. |
| Skład | < 5 % anionic surfactants, soap, non-ionic surfactants, amphoteric surfactants, phosphonates; preservation agents (phenoxyethanol, benzisothiazolinone, didecyldimonium chloride), perfumes (tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, hexyl cinnamal, geraniol), enzymes |
| Dozowanie | W zależności od twardości wody i zabrudzeń ubrań użyć od 36 do 120 ml płynu na pranie. |
| Dodatkowe właściwości | Specjalny płyn do prania przeznaczony do krótkich cykli. zapewnia doskonałe odświeżenie tkanin w zaledwie 15 minut, nawet w niskiej temperaturze 20°c. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | DETERGENTS_SAFETY_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 30 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 36 ml |
| amfoteryczne środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/9/1439915.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza pokazać opakowanie. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu . stosować ochronę oczu i ochronę twarzy. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. zawiera benzisothiazolinone. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej . |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 1100 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: