SodaStream butelka My Only Bottle miętowa 0,5 L
Wystaw opinię o produkcie
Wybierz niebieską wielorazową butelkę My Only Bottle i ciesz się bąbelkami zawsze wtedy, gdy masz ochotę na łyk orzeźwienia. Wykonana z Tritanu, jest odporna na zarysowania i matowienie. Co więcej, zachwyca również swoim prostym, minimalistycznym designem i stanowi świetny dodatek do stylizacji, niemal jak designerska torebka.
Butelki SodaStream nie zawierają BPA ani innych szkodliwych dla zdrowia związków. Są one tworzone z wysokiej jakości materiałów odpornych na zmiany temperatur i uderzenia dlatego mogą towarzyszyć Ci nawet do 4 lat.
Wygoda i kompatybilność
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 771029
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Akcesoria do saturatorów |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Zagrożenie | Nie |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sodastream poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. ul. żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 8,6 x 21 x 8,5 cm |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność | 500 ml |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: