Śmietana 12% 1 Litr wiaderko
Wystaw opinię o produkcie
Śmietana nie warzy się w zupie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 448706
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietana nie warzy się w zupie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 12 % |
| Typ produktu | Homogenizowany, Termizowany |
| Przeznaczenie | do sałatek, zup i sosów |
| Składniki | śmietana (z mleka) 99,1%, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zaklad mleczarski figand spółka z o.o. ulica i numer: kol. wawrzyszów 29 kod pocztowy i miasto: 26-625 wolanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 384 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 568 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: