Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 635939
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Silikonowa forma do muffinek marki Florina to idealny gadżet do każdego kto lubi piec! Najwyższe jakości materiał gwarantuje, że forma będzie służyć przez wiele lat, a wyjmowane gotowych babeczek będzie o wiele łatwiejsze niż w przypadku blach.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Silikon |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Brązowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Florentyna Sp. z o.o. Ulica i numer: Korzkwy 31 Kod pocztowy i miasto: 63-300 Pleszew PL |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 2,7 x 16,2 cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Można używać w piekarniku |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: