Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar 200 g Dolina Dobra
Wystaw opinię o produkcie
Wyroby pod marką Dolina Dobra powstają w oparciu o unikatowy model produkcji - oparty na własnych polach uprawnych, paszach i zakładzie przetwórczym. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad łańcuchem powstawania naszych produktów, co daje gwarancję świeżości i smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 92667
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 88 %, ser cheddar 9 % (mleko, sól, kultury bakterii, barwnik: karoteny), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goodvalley sp. z o.o. ulica i numer: młyńska 43b kod pocztowy i miasto: 77-320 przechlewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: