Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594003969157
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny deser z twarogiem i śmietaną o smaku czekoladowym. Świetna przekąska dla dzieci i dorosłych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
TWARÓG* 56%, JOGURT śmietankowy* 26% (MLEKO*, ŚMIETANA*, kultury bakterii jogurtowych Bifidobacterium, BB-12®), wsad smakowy* 18% (cukier*, woda, proszek czekoladowy* 15,5% (cukier*, proszek kakaowy* 32%), skrobia kukurydziana*, MLEKO w proszku*, syrop karmelowy*, zagęszczony sok z cytryny*, aromat ). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 450/107 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.9 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 12 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: