Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594003969171
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny deser z tworogiem i śmietaną. Pyszna przekąska dla dzieci i dorosłych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
TWARÓG* 70%, JOGURT kremowy* 30% (MLEKO*, ŚMIETANA*, kultury bakterii jogurtowych Bifidobacterium, BB-12®). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
LAKTOZA,MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 339/81 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 4 g |
| Cukry | 4 g |
| Białko | 9.4 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: