Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060011917
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny ser kozi camembert 50% tł. Okres dojrzewania ok 8 dni.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +10 stopni C
Składniki
pasteryzowane MLEKO kozie BIO 50% tł. w suchej masie.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1302/314 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 21.1 g |
| Sól | 1.6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: