Ser Epoisses Appellation d'origine protégée Germain 250g
Wystaw opinię o produkcie
francuski (region Burgundia) ser krowi z apelacją AOP. Złoty medal w roku 2017 na światowej wystawie serów World Cheese Awards. Nasączany winiakiem Marc de Bourgogne uchodzi za króla francuskich serów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 350917
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
francuski (region Burgundia) ser krowi z apelacją AOP. Złoty medal w roku 2017 na światowej wystawie serów World Cheese Awards. Nasączany winiakiem Marc de Bourgogne uchodzi za króla francuskich serów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | (original) |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka, kultury bakterii, brandy Marc de Bourgogne (ślady). |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 287 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1191 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: